Підведено підсумки опитування "Викладач очима здобувачів вищої освіти" (06.11-26.11.23 р.)

УВАГА! Підведено підсумки опитування «Викладач очима здобувачів вищої освіти»!

Анкетування проводилося з 06 по 26 листопада 2023 року, було анонімним та передбачало оцінювання здобувачами рівня викладання навчальних дисциплін, а також професійних якостей викладачів.

Із узагальненими результатами опитування можна ознайомитися на сайті Університету. Зведена інформація щодо кількості балів викладачів оприлюднена у базі ПДАУ. Вона буде врахована при формуванні індивідуальних показників роботи та рейтингуванні науково-педагогічних працівників за 2023 рік. Зауваження, пропозиції і побажання здобувачів вищої освіти розіслано науково-педагогічним працівникам індивідуально на корпоративну пошту.

Найбільшу кількість позитивних відгуків здобувачів вищої освіти під час опитування отримали: ВОВК Микола, доктор філософії (кафедра менеджменту ім. І.А. Маркіної); ДЯДИК Тетяна, к.е.н., доцент (кафедра маркетингу); СИЗОНЕНКО Наталія, к.філол.н., доцент (кафедра гуманітарних і соціальних дисциплін).

ВІТАЄМО! БАЖАЄМО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!