Підведення підсумків вивчення дисципліни «Основи безпеки дорожнього руху»

Серед вибіркових міжфакультетських навчальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету, для здобувачів вищої освіти, є значна кількість цікавих, змістовних та професійних дисциплін, які викладаються на кафедрі агроінженерії та автомобільного транспорту. Однією з таких дисциплін є «Основи безпеки дорожнього руху», на якій здобувачі вищої освіти ознайомлюються з системою пішохід-водій-автомобіль-дорога-середовище – ядром безпеки дорожнього руху (БДР), нормативними і правовими документами, які діють у цій сфері, а викладачі кафедри Сергій Ляшенко та Вячеслав Падалка прививають здобувачам вищої освіти вміння організовувати роботу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та дотримання останньої у процесі виробничої діяльності.

Впродовж семестру студенти старанно працювали над курсом: вивчали теоретичну частину, виконували завдання з практичних занять та самостійні роботи, а основним результатом їхньої діяльності була перевірка отриманих програмних результатів навчання на практиці в умовах міста.

Для підвищення зацікавленості та заохочення до вивчення дисципліни «Основи безпеки дорожнього руху» було оголошено конкурс на кращу роботу з практичного заняття. У конкурсі брали участь усі здобувачі вищої освіти. Оцінювання робіт проводили співробітники кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту.

Варто зазначити, що всі роботи достойні призових місць, але за результатами голосування місця розподілені наступним чином:
1 місце – Марія Миколаївна Григор'єва;
2 місце – Коляка Микола Анатолійович;
3 місце – Чеботарьова Валерія Павлівна.

Решта робіт також отримали високу оцінку, та заохочувальні подарунки «Правила дорожнього руху»! Тому основна порада – не зупинятися на досягнутому, працювати над фаховістю та професійністю і в наступних конкурсах перемога буде за Вами! Велика вдячність всім здобувачам вищої за вибір міжфакультетської навчальної дисципліни «Основи безпеки дорожнього руху!

Вітаємо з перемогою призерів!