Підведення підсумків виробничого стажування співробітників кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту в ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області

Для забезпечення якості освітнього процесу та професійного розвитку науково-педагогічні працівники кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Полтавського державного аграрного університету постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

Так, протягом чотирьох тижнів (з 01 до 26 січня 2024 р.) співробітники кафедри ААТ к.т.н., доцент Сергій ЛЯШЕНКО та к.т.н., доцент Юрій ЯЦЕНКО проходили виробниче стажування у найбільшому в Україні підприємстві, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області.

В рамках стажування виконано: підвищення власного рівня кваліфікації в аграрній галузі шляхом ознайомлення з новітніми технологіями виробництва, зберігання, обробки та транспортування сільськогосподарської продукції; спілкування з топменеджментом ПП «Агроекологія», керівниками середньої ланки та працівниками господарства; обмін досвідом із випускниками інженерно-технологічного факультету; ознайомлення з базою практичної підготовки студентів – практикантів, умовами їх роботи, проживання, харчування; впровадження досвіду стажування в навчальний процес при викладанні дисциплін; поширення серед здобувачів вищої освіти та викладацького складу кращих практик ведення органічного землеробства які використовуються у ПП «Агроекологія».

Під час підведення підсумків стажування на підприємстві було розглянуто та затверджено звіти Сергія ЛЯШЕНКА та Юрія ЯЦЕНКА та обговорено перспективи подальшої співпраці нашого навчального закладу та ПП «Агроекологія» з метою підвищення якості підготовки фахівців, адже такі унікальні підприємства є потужним стартом для формування кар’єри випускників закладу вищої освіти аграрного спрямування.
Сергій ЛЯШЕНКО та Юрій ЯЦЕНКО отримали довідки та пам’ятні сертифікати про проходження виробничого стажування обсягом 120 годин (4 кредити ЄКТС)