Підтвердження рівня володіння державною мовою викладачами кафедри

12 жовтня 2021 року успішно підтвердили рівень вільного володіння державною мовою Алла Кайнаш та Галина Дубова, доценти, кандидати технічних наук кафедри харчових технологій Полтавського державного аграрного університету відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної
Згідно п. 11 розділу IV в редакції Рішення Національної комісії зі стандартів державної мови № 86 від 13.08.2021 встановлені результати визначення рівня володіння державною мовою:
рівень вільного володіння другого ступеня (С2) - за результатами складення відповідного іспиту набрано від 90 % до 100 % від загальної кількості балів.
рівень вільного володіння першого ступеня (С1) - за результатами складення відповідного іспиту набрано від 70 % до 89 % від загальної кількості балів.