Підписання меморандумів про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і компанією UKROLIYA та ТОВ «ДиканькаМлин»

15 листопада 2023 року відбулося підписання одразу двух меморандумів про співпрацю між Полтавським державним аграрним університетом і компанією UKROLIYA в особі старшого менеджера з персоналу Інни Дмитренко та ТОВ «ДиканькаМлин» в особі менеджера зі збуту компанії Єлизавети Тютюнник.

Компанія UKROLIYA об'єднує кращий у світі український соняшник і вікові традиції виробництва української соняшникової олії з передовими європейськими стандартами контролю якості й ефективними світовими моделями в логістиці та дистрибуції, ставши експортером у понад 50 країн світу. ТОВ «ДиканькаМлин» – український виробник борошна пшеничного та крупи манної з зерна пшениці м’яких сортів, вирощеної в Україні, постачальник та експортер продукції власного виробництва. Свою продукцію ТОВ «ДиканькаМлин» під торговою маркою «Диканське» експортує у 12 країн світу.

З двома новими стейкхолдерами студенти факультету технологій тваринництва та продовольства отримають нові можливості щодо практик і працевлаштування.