Підготовка до проходження педагогічної практики на факультеті ветеринарної медицини

10 квітня 2024 року в онлайн-форматі відбулась зустріч здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня та їх наукових керівників із гарантом ОНП 211 "Ветеринарна медицини" - Валентиною Євстаф'євою. Темою зустрічі була підготовка здобувачів вищої освіти рівня "Доктора філософії" другого року навчання до проходження Педагогічної практики. Також на зустрічі були присутні: декан факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету, доктор ветеринарних наук, професор Сергій Кулинич та завідувачка аспірантури і докторантури Полтавського державного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент Олена Сіренко. Організатором зустрічі виступила гарант ОНП 211 "Ветеринарна медицина", доктор ветеринарних наук, професор Валентина Євстаф'єва.