Першокурсники нової спеціальності в центрі уваги психологічної служби ПДАУ

Цього навчального року в Університеті розпочалося навчання здобувачів вищої освіти за ОПП спеціальності 242 Туризм. 25 жовтня з першою групою студентів цієї спеціальності зустрілась керівниця психологічної служби, практичний психолог Ірина Плаксієнко, яка розповіла першокурсникам про напрями роботи психологічної служби та можливості, які вона надає студентам для забезпечення психологічної комфортності їхнього навчання в нашому виші.

Разом із кураторкою групи к. е. н., доценткою Оленою Єгоровою студенти обговорили професійні вимоги до особистості фахівця в їхній майбутній професії. Тренінгові вправи для формування комунікативних навичок допомогли скласти перелік soft skills, які потрібні першокурсникам для успішного навчання та реалізації в майбутній професії.

Тренінг пройшов весело і невимушено, а іменинниця Жанна Андрієвська ще й отримала незвичайний подарунок від групи. Такі зустрічі з працівниками психологічної служби відповідно до тренінгової програми «Соціально-психологічна адаптація студентів 1–2 курсів до навчання» запланували проводити в групі й надалі.

Успіхів у навчанні нашим майбутнім фахівцям у сфері туризму!