Перше засідання студентського наукового гуртка «Науковий пошук»

Відбулося перше засідання новоствореного студентського наукового гуртка кафедри будівництва та професійної освіти ІТФ ПДАУ «Науковий пошук». Наукова керівниця канд. пед. наук, доцентка кафедри будівництва та професійної освіти Юлія ОВСІЄНКО привітала учасників гуртка та ознайомила їх з основними завданнями, науковою спрямованістю та орієнтовним планом-графіком його роботи.

Серед пріоритетних напрямів діяльності гуртка виокремили такі: організація наукової і пошуково-дослідної діяльності студентів; опрацювання результатів наукової і пошуково-дослідної роботи; участь у конкурсах студентських наукових робіт; участь у студентських наукових і науково-практичних конференціях; друкування тез і статей за результатами наукової і пошуково-дослідної діяльності здобувачів вищої освіти.

Згідно з планом у поточному навчальному році передбачено 8 робочих засідань гуртка. Окрім окресленої тематики, до розгляду можуть бути включені для обговорення теми дипломних робіт, їх структура та результати напрацювань.