Переймаємо досвід науковців ближнього зарубіжжя

29 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза Полтавського державного аграрного університету прослухали цікаву лекцію на тему «Племіна справа у тваринництві». Високоповажний гість із Ошського державного університету (Киргизія) доктор сільськогосподарських наук, професор Абдурасулов Абдугані Халмурзаєвич радо поділився власним досвідом щодо організації племінної справи у тваринництві на прикладі своєї країни. Також доповідач звернув увагу на осіменіння різних видів сільськогосподарських тварин, вказав на особливості підготовки та застосування новітнього обладнання й інструментів для проведення штучного осіменіння. Варто зазначити, що Абдурасулов А. Х. активно займається науковими дослідженнями, є висококваліфікованим спеціалістом, а його ім’я відоме далеко за межами Киргизії.

Отже, захід був цікавим і насиченим корисною й досить актуальною для здобувачів вищої освіти інформацією.