ПЕРЕЙМАЄМО ДОСВІД НАУКОВЦІВ

ПЕРЕЙМАЄМО ДОСВІД НАУКОВЦІВ

 

18 березня 2021 року здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії факультету ветеринарної медицини мали змогу в режимі онлайн послухати лекцію Юрія Кузьміна, д. б. н., провідного наукового співробітника відділу паразитології Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України (м. Київ), із серії «Шпаргалки для зоологів».

Лекція на тему «Дослідження популяцій та угрупувань паразитів (Чи існує у паразитологів «своя статистика» й «своя екологія»?)» виявилася досить актуальною для аспірантів, адже сприяла розширенню їхніх знань про нові методи статистичної обробки даних. Вони мали змогу не лише почути нову інформацію, а й у разі потреби ставити запитання. Слід зазначити, що матеріал такого формату виявився надзвичайно цікавим не лише для аспірантів, а й для викладачів, які працюють у цьому напрямі.

Юрій Ігорович досить ретельно підійшов до викладу матеріалу лекції, оскільки є надзвичайно талановитим науковцем і самодостатнім дослідником. Слід зазначити, що лекція була представлена у вигляді презентації, що полегшувало розуміння нового матеріалу. Окрім того, лектор наводив конкретні приклади, що було надзвичайно корисно.

Отож, дякуємо науковцям за їхню відкритість і надану можливість усім охочим осягнути нові наукові горизонти.