Передноворічний майстер-клас з виготовлення прикрас

Психологічна служба Університету підготувалась до зустрічі Нового року разом зі студентами та нашими гостями, сім’ями з Харківщини і Сумщини, які мешкають на території нашого університетського містечка.

29 грудня 2022 року для них відбувся майстер клас «Готуємося до новорічних свят!» з виготовлення ялинкових іграшок, прикрас для осель та подарунків рідним з підручних матеріалів. Це і новорічні віночки, сніговички, паперові ялинки, прикрашені яскравими іграшками,  кульками, сніжинками, зірочками…
Особливо приємно, що до веселого та креативного процесу створення малечою прикрас залучались їх батьки, інші члени родини. Тож, майстер клас перетворився на цікаве, захоплююче заняття для всієї сім'ї.

В результаті спільної креативної роботи усі отримали не тільки оригінальні новорічні прикраси, а й купу позитивних емоцій. Чудові та незвичайні ялинкові іграшки і прикраси, зроблені власними руками, без сумніву допоможуть вгамувати тривожність, створити святковий настрій, і будь-яка домівка буде виглядати з ними більш затишною і оригінальною.