Переддипломна практика здобувачів вищої освіти за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія

8 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч керівника переддипломної практики Сергія КОРІННОГО, координаторки практики Валентини КРИКУНОВОЇ, голови ради з якості вищої освіти спеціальності Ірини КОРОТКОВОЇ зі здобувачами вищої освіти 4 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія.
Метою зустрічі було встановлення обсягу виконаної практичної роботи студентами відповідно до завдань переддипломної практики, з’ясування відповідності умов проходження практики заявленим вимогам. Основну увагу приділено формам звітності за результатами проходження практики. Зустріч відбувалась у форматі діалогу, тобто кожний учасник отримував відповідь на свій перелік запитань. Керівники практики надали рекомендації щодо структури Звіту з практики, форма якого наведена в Робочій програмі з переддипломної практики. Також обговорювалося питання формування фахових компетентностей і програмних результатів, що передбачено освітньо-професійною програмою.
Загалом обсяг виконаної роботи відповідає календарному плану проходження переддипломної практики. Під час зустрічі також з’ясувалося, що студенти задоволені тими навичками, які вони здобули під час практики на підприємствах і в наукових установах.