ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТРЕТЬОГО (ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО) РІВНЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

У період із 5 по 30 квітня 2021 року на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» Світлана Сорокова та Євгеній Стародуб проходили педагогічну практику. Наукова керівниця Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професорка, ознайомила здобувачів зі змістом дисциплін, які є дотичними до тем дисертаційних робіт аспірантів, і з правилами викладу лекційного та лабораторного матеріалу. Здобувачі взяли участь у проведенні занять і отримали надзвичайно корисний досвід.
Зокрема Світлана та Євген проводили заняття з дисципліни «Глобальна паразитологія» для здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». Майбутні доктори філософії з усією серйозністю поставилися до справи та підготували цікаві презентації для полегшення сприйняття студентами матеріалу. Світлана проявила неабияку креативність у роботі та після викладу лекційного матеріалу протестувала студентів онлайн, що надзвичайно їх зацікавило і дозволило їм лише за декілька хвилин пригадати викладений матеріал і краще його засвоїти.
Отож, педагогічна практика здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» пройшла успішно.