29 лютого 2024 року відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності 211 Ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету. Лекція на тему «Parasite eggs and pollen through time: Investigations of a privy fill from a wealthy 19th century household in Quebec City" відбувалась в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom на базі Harold W. Manter Laboratory of Parasitology, University of Nebraska State Museum, Lincoln, Nebraska.

Запрошеним лектором була Aida R. Barbera, PhD, Université Laval, Québec City, Canada.

Під час лекції аспіранти мали змогу ознайомитися з інформацією стосовно гельмінтофауни серед людей міста Квебек, а також антигельмінтних засобів, що застосвувались, в історичному аспекті.