Панельна дискусія "Аграрний бізнес: виробництво і переробка продукції тваринництва"

28 лютого 2024 року у Полтавському державному аграрному університеті відбувся форум "Вплив аграрного бізнесу на розвиток сільських громад", який зібрав представників обласної влади, місцевих виробників і науковців.
Модератором панельної дискусії "Аграрний бізнес: виробництво і переробка продукції тваринництва" була керівниця Інноваційного сектору досконалості для навчання впродовж життя: стале птахівництво Світлана Усенко.

Учасники дискусії з інтересом обговорили можливості взаємовигідного партнерства аграрного бізнесу, суспільства та держави, залучення молодих фахівців до роботи на підприємствах із гарантуванням кар’єрного зростання, корпоративної та соціальної відповідальності, постійного удосконалення професійних навичок, шляхом дотримання політики навчання впродовж життя.

З цікавими доповідями виступили фахівці СП ТОВ «Нива Переяславщини», підприємства "Екосад", ТОВ "Агрофірма "Маяк".

Насичений день форуму закінчився підбиттям його підсумків та окресленням найважливіших завдань щодо інтеграції аграрного бізнесу, обласної влади та місцевих громад, зокрема завдяки допомозі науковців Полтавського державного аграрного університету у питаннях кадрового забезпечення підприємств.