Ознайомлення здобувачів вищої освіти спеціальностей 052 Політологія та 035 Філологія з процесом реалізації програм академічної мобільності

25 квітня 2023 р. на зустрічі зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 052 Політологія та Філологія відбулося чергове ознайомлення з «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Полтавському державному аграрному університеті». Доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Помаз Ю.В. проаналізувала цілі та завдання академічної мобільності, акцентувала увагу присутніх на організацію, процес реалізації та участь здобувачів вищої освіти у програмах академічної мобільності. Обговорювалися умови перезарахування освітніх компонентів, процедура визнання та перезарахування результатів навчання з використанням Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи.