Оволодіння практичними навичками – запорука висококваліфікованого спеціаліста

Протягом 2 семестру здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності 208  Агроінженерія проходили навчальну практику з матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів на кафедрі агроінженерія та автомобільного транспорту. Керівництво практикою здійснювали викладачі Іванкова Олена, Зачепило Сергій та майстри виробничого навчання - Тесленко Леонід, Горюнов Богдан, Сипало Сергій, Сівцов Володимир, Кірієнко Василь.

За час практики студенти навчилися початковим знанням та вмінням зі слюсарної обробки матеріалів, зварювання та паяння металів, а також обробки на металорізальних верстатах. Отримані студентами практичні навички необхідні у подальшому формуванні професійних компетентностей сучасного агроінженера.

Підсумком практики став захист звітів та власних презентацій, який дозволив студентам показати та розвинути відповідні універсальні якості – так звані Soft Skills.