Особливості роботи лікаря ветеринарної медицини в умовах птахофабрики

25 квітня 2024 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулась гостьова лекція для здобувачів вищої освіти освітніх програм "Ветеринарна медицина" та "Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза" а також освітньо-наукової програми "Ветеринарна медицина" на тему: "Особливості роботи лікаря ветеринарної медицини в умовах птахофабрики". Спікером виступив випускник факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету, головний лікар ПрАТ «Полтавська птахофабрика» Віктор Година.

Пан Віктор розповів про особливості роботи лікаря ветеринарної медицини на птахофабриці. Особливу увагу лектор приділив питанню біозахисту підприємства.

Лекція пана Віктора викликала жвавий інтерес у студентів, що виражалось у вигляді великої кількості питань до лектора та дискусій.