Особливості навчання в аспірантурі в європейських закладах

19 жовтня 2021 року на факультеті ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету декан факультету Сергій Кулинич і гарант освітньо-наукової програми Валентина Євстаф’єва організували зустріч для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина з представниками одного з європейських закладів вищої освіти – Університету Миколая Коперника (м. Торунь, Польща) який представляли Урсула Паславська та Роберт Паславський.

Під час зустрічі гості поділилися досвідом здійснення наукових досліджень із ветеринарної медицини в Польщі та особливостями підготовки докторів філософії у їхніх закладах. Зокрема, Урсула Паславська, хабілітований доктор, професорка, завідувачка кафедри діагностики клінічних наук, ознайомила наших здобувачів із грантовими програмами, в яких можуть брати участь аспіранти, з особливостями заповнення заявок для участі в них, а також наголосила на відповідальності, яку беруть здобувачі на себе під час участі в таких програмах. Професорка розповіла, що саме повинен знати та вміти аспірант, аби навчатися в аспірантурі, як здійснюється підготовка здобувачів у їхньому закладі. Аспіранти мали змогу поставити запитання гостям та отримати на них вичерпні відповіді.