Ось і промайнули осінні канікули у школярів-ВПО

Усі школярі люблять канікули. Адже в цей час діти сподіваються відволіктися від уроків, якнайкраще відпочити та зайнятися чимсь цікавим і незвичним. Тож працівники психологічної служби ПДАУ допомогли школярам із родин внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території ПДАУ, отримати протягом канікул незабутні враження від знайомства з історією і насиченим життям нашого університету.

Соціальна педагогиня служби доцентка Наталія АВРАМЕНКО 27 жовтня організувала для школярів дуже цікаву екскурсію в анатомічний музей кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин ветеринарного факультету, розповіла про історію створення музею та презентувала експонати з поясненнями і демонстраціями.

Керівниця психологічної служби, практична психологиня Ірина ПЛАКСІЄНКО 28 жовтня привела школярів у славетний музей гирьового спорту Університету, що розташований на кафедрі фізичного виховання і спорту. Старший викладач кафедри Владислав ДЕРЕЗА захопливо розповів дітям про заслуженого тренера України Олега Мороза, який є засновником музею, а також Владислав продемонстрував унікальні екземпляри спортивних гир із усіх куточків світу, які зберігаються у музеї.

А 29 жовтня школярі відвідали Народний музей історії ПДАУ, де його директорка Наталія ЛОКЕС розповідала про етапи становлення і розвитку ПДАУ, люб’язно представила виставку української вишиванки та продемонструвала інші цікаві експонати музею. Діти зацікавилися старовинною праскою, навчилися рахувати на рахівниці.

Ось і закінчилися осінні канікули…

Бажаємо нашим дітлахам успіхів у навчанні в наступній чверті!