Онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент з провідним аналітиком молочних ринків та партнером проектів Інфагро (м. Київ) Максимом ФАСТЄЄВИМ.

06 липня 2021 року в рамках виконання програми навчальної практики «Менеджмент (організаційно-управлінська)» (керівник практики – Тетяна ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧА, завідувач кафедри менеджменту) відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент з провідним аналітиком молочних ринків та партнером проектів Інфагро (м. Київ) Максимом ФАСТЄЄВИМ.
Як зазначив пан Максим, за сучасних умов динамічності зовнішнього середовища саме управління є однією з найважливіших професій, а навчання менеджменту – основою підготовки керівників-професіоналів. Водночас актуальним абсолютно для всіх працівників є набуття навичок управління.

Максим ФАСТЄЄВ поділився із присутніми найбільш цікавими ситуаціями із власного практичного досвіду, зокрема щодо участі в різноманітних проєктах, комунікації з різними інституціями.
Пан Максим зауважив, що в умовах жорсткої конкуренції підприємств важлива роль відводиться менеджеру, який спроможний, маючи у своєму розпорядженні визначену кількість ресурсів, реалізовувати їх найефективніше як для організації загалом, так і кожного її співробітника зокрема.

Зауважимо, що зустріч відбулася під час навчальної практики «Менеджмент (організаційно-управлінська)» і, безперечно, була зорієнтована на досягнення програмних результатів навчання за ОПП Менеджмент підприємства: демонструвати навички виявлення проблеми та обґрунтування управлінських рішень; розвивати навички пошуку, збирання та аналізу інформації, розрахунку показників для обґрунтування управлінських рішень; застосовувати методи менеджменту для забезпечення ефективності діяльності організації; демонструвати навички взаємодії, лідерства, командної роботи, навички аналізу ситуації та здійснення комунікації у різних сферах діяльності організації; навички самостійної роботи, гнучкого мислення, відкритості до нових знань, бути критичним і самокритичним; виконувати дослідження індивідуально та/або у групі під керівництвом лідера.

Кафедра менеджменту завжди відкрита до комунікації з досвідченими практиками. Саме практичний досвід надзвичайно потрібний майбутнім менеджерам.
Висловлюємо вдячність пану Максиму за змістовну розмову та готовність до плідної співпраці!