Онлайн-зустріч здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти п’ятого курсу за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина»

17 лютого 2021 року на факультеті ветеринарної медицини відбулася онлайн-зустріч здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти п’ятого курсу за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина». На заході також були присутні викладачі факультету: Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професорка, завідувачка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи; Олег Кручиненко, д. вет. н., доцент; Леонід Корчан, к. вет. н., доцент; Світлана Михайлютенко, к. вет. н., доцентка; Віталій Мельничук, к. вет. н., доцент.  Модератором заходу був представник деканату Максим Петренко, к. с.-г. н., заступник декана з навчальної роботи.

Для надання вичерпної інформації про академічну доброчесність, основні поняття та положення, що діють у Полтавській державній аграрній академії (ПДАА), була запрошена Олена Вараксіна, керівниця відділу із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку.
На зустрічі йшлося про загальні принципи дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, про існуючу в ПДАА нормативно-правову базу із зазначеного питання, а також про визначення основних понять. Окрім того, студентам була надана інформація про існування в ПДАА електронної скриньки, на яку вони можуть надсилати свої побажання, пропозиції або скарги, що стосуються реалізації принципів академічної доброчесності у ПДАА.
Студентів надзвичайно зацікавили питання про особливості процесу перевірки кваліфікаційних робіт, курсових робіт, звітів виробничої практики тощо, а також як трактувати результати цієї перевірки, на які Олена Вікторівна надала вичерпні відповіді.

dscf4314.jpg dscf4310.jpg dscf4306.jpg