Онлайн-зустріч з науково-педагогічними працівниками та здобувачами ОПП "Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва" (09.04.24 р.)

09 квітня 2024 р. для науково-педагогічних працівників кафедри механічної та електричної інженерії та здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» методистом відділу Наталією МАКСИМЕНКО проведено інформаційну онлайн-зустріч на тему: «Неформальна освіта - вектор студентоцентрованості навчання здобувачів вищої освіти».

На зустрічі було презентовано матеріал про визначальну характеристику неформальної освіти, яка полягає в тому, що вона є додатком, альтернативою або доповненням до формальної освіти у процесі навчання. Доповідачкою було проаналізовано питання організації, визнання результатів, здобутих у неформальній та інформальній освіті; процедури подання документів; консультування та методичної допомоги в оформленні документів.

Саме такі заходи спрямовані на залучення учасників освітнього процесу до неформальної освіти, адже вони сприяють вдосконаленню компетентностей задля задоволення особистісних та соціальних потреб, уможливлюють реалізацію професійних функціональних обов’язків.