Онлайн-зустріч з науково-педагогічними працівниками Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій. Тема: «Неформальна та інформальна освіта» (27.01.2022 р.).

27 січня 2022 року відділом моніторингу та забезпечення якості освіти на чолі з керівником Інною Вікторівною Лавріненко була проведена зустріч з науково-педагогічними працівниками навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій щодо неформальної та інформальної освіти у Полтавському державному аграрному університеті.

Тема: «Неформальна та інформальна освіта».

На неї була запрошена проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Олена Михайлівна Костенко.

У ході зустрічі було висвітлено особливості забезпечення неформальної та інформальної освіти, процедуру визнання результатів отриманих у такій освіті, наголошено на позитивних практиках її впровадження на різноманітних освітніх платформах.