Онлайн-зустріч з головним редактором журналу “Zoodiversity” (Scopus, Q4)

26 березня 2024 року в форматі онлайн відбулася зустріч з доктором біологічних наук, професором, директором Інституту імені І. І. Шмальгаузена НАН України, головним редактором журналу “Zoodiversity” (Scopus, Q4) Віталієм ХАРЧЕНКОМ. Організатором заходу виступила доктор ветеринарних наук, професор, гарант освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина – Валентина ЄВСТАФ’ЄВА.

До участі у заході були запрошені здобувачі третього освітньо-наукового рівня доктора філософії ОНП Ветеринарна медицина, їх наукові керівники, науково-педагогічні працівники університету та всі охочі.

Метою проведення такої зустрічі було ознайомлення наукової спільноти з особливостями подання статей до наукового видання “Zoodiversity”, що на сьогодні є чи не єдиним на території України академічним журналом, з вільним доступом, який індексується у базі даних Scopus, та абсолютно безкоштовно публікує статті науковців.

У ході зустрічі пан Віталій розповів: про спеціальності та напрямки за якими ведеться прийом статей до журналу; про особливості написання рукописів; про вимоги щодо оформлення фотографічного матеріалу; про можливості використання платформи Open Journal Systems, на якій розміщене видання, та подання авторами статей через особистий кабінет, і, ще багато іншого.

Загалом, Віталій Олександрович упродовж зустрічі, яка тривала більше ніж годину, доніс до слухачів надзвичайно велику кількість корисної інформації, яка здатна допомогти науковцю у публікації статей не лише в журналі “Zoodiversity” але й інших міжнародних виданнях, цитованих у базах даних Scopus та Web of Science.

Всі охочі мали змогу задавати доповідачеві запитання, на які пан Віталій охоче відповідав. Проведений захід виявився досить корисним для його учасників, про що свідчила зацікавленість слухачів та поставлені запитання.

Висловлюємо щиру подяку Віталію Олександровичу за приділений час, цінні поради та надану інформацію.