ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ІЗ ДИРЕКТОРКОЮ ОБЛАСНОГО МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ СВІТЛАНОЮ ГРОМЦЕВОЮ

28 жовтня 2021 року для студентів 1 курсу інженерно-технологічного факультету спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування і 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Полтавського державного аграрного університету була проведена онлайн-зустріч із директоркою Обласного молодіжного центру Світланою Громцевою. Ця зустріч вже не перша, оскільки у вересні першокурсники мали нагоду познайомитись із діяльністю Обласного молодіжного центру міста Полтава в межах фестивалю «Майстерня міста 2021». Для студентів саме нашого Університету активна громадська діяльність є звичною справою, вони постійно долучаються до процесів розвитку й оновлення громади.
Під час зустрічі студенти дізналися про діяльність молодіжних громадських організацій міста Полтави, можливості й переваги, які зможуть отримати молоді люди, долучившись до роботи в таких об’єднаннях. Розповідь Світлани Громцевої була націлена не лише на громадську складову суспільного життя нашого рідного міста, надзвичайно цікавими й корисними стали повідомлення про онлайн-платформи з вивчення іноземних мов, набуття навичок неформальної освіти, розвитку особистості.
Подібні зустрічі є надзвичайно цікавими й корисними для сучасної молоді. Студентство має нагоду не лише ознайомитись із молодіжним рухом міста, а й стати його складовою.