Онлайн-зустріч «Психологічна служба в умовах війни»

11 травня 2022 року доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, ігропрактик, тренер тренінгових програм, арттерапевт, профорієнтолог, практичний психолог Полтавського державного аграрного університету Ганна Подлєсна та доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін, соціальний і корекційний педагог Полтавського державного аграрного університету Алла Ільченко провели з магістрантами ОПП Політологія спеціальності 052 Політологія онлайн-зустріч на тему «Психологічна служба в умовах війни».

На зустрічі обговорювались основні напрями роботи психологічної служби Університету. Особлива увага була приділена обговоренню питань самодопомоги в період військових дій. Були запропоновані методи психічної саморегуляції та психічної стабільності особистості, надані дієві рекомендації щодо можливості самодопомоги при панічних атаках, фантомних сиренах тощо. Ганна Подлєсна окреслила основні арттерапевтичні методи самодопомоги для емоційної стабільності та психічної саморегуляції особистості здобувачів вищої освіти.