Онлайн-захід для здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії, присвячений питанням академічної доброчесності

11 квітня 2023 року у стінах Полтавського державного аграрного університету для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина в режимі онлайн проведено захід, присвячений актуальним питанням щодо академічної доброчесності.
Метою заходу стало ознайомлення учасників освітнього процесу із правилами та канонами академічної доброчесності, які діють у стінах ПДАУ.
Організатором заходу була доктор ветеренирних наук, професор Валентина Євстафʼєва, яка є гарантом освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина.
З метою детального ознайомлення учасників заходу із нормативно-правовою базою з питань академічної доброчесності, що розроблена й діє у стінах Полтавського ДАУ, до заходу було долучено завідувачку навчально-методичного кабінету Відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Тетяну Япринець.
Пані Тетяна у своїй презентації продемонструвала учасникам заходу основні нормативно-правові документи, якими керуються усі учасники освітнього процесу. На прикладах показала про їх зміст і розповіла, де їх можна знайти на сайті ПДАУ та більш детально ознайомитися.
Далі, слово мала пані Валентина Євстафʼєва, яка більш детально зупинилася на питаннях перевірки академічних текстів, які в процесі освітньої та наукової складових ОНП створюють здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії. Валентина Олександрівна детально зупинилася на питаннях інтерпретації отриманих показників унікальності. Окрім того, продемонструвала приклади отриманих звітів за наслідками попередніх перевірок статей та дисертаційних робіт здобувачів факультету.
Усі бажаючі мали змогу задати свої питання спікерам та отримати на них відповіді.