Онлайн-вебінар на тему: "Вирішення конфліктів"

3 листопада 2021 року здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Інформаційні управляючі системи та технології спеціальності 126 Інформаційні системи та технології другого (магістерського) рівня вищої освіти разом із представниками психологічної служби ПДАУ Юлією Овcієнко, к.пед.н., соціальним педагогом, і Аллою Ільченко, к.пед.н., соціальним педагогом, а також зі студентами Університету інших спеціальностей були учасниками онлайн-вебінару «Вирішення конфліктів», проведений заступницею директора Обласного молодіжного центру, кар’єрною консультанткою Півень Анною, доповідь якої включала ситуативні приклади конфліктних ситуацій у професійній діяльності.

Учасникам онлайн-вебінару було запропоновано розглянути питання суті поняття «конфлікт», його етапи, способи управління конфліктами і визначено причини та способи вирішення конфліктів у колективі.