Онлайн курс професорки Шведського університету сільськогосподарських наук Галії Замарацької «How to write and publish a scientific paper in international journal»

У період з 26 січня по 2 лютого 2023 року асоційована професорка Шведського університету сільськогосподарських наук (м. Уппсала), фахівчиня із зовнішнього співробітництва з питань якості продуктів харчування, координаторка дослідницьких шкіл «Фокус на продуктах харчування і біоматеріалах» і «LiFT» («Технології майбутнього для виробництва продуктів харчування») Галія Замарацька прочитала онлайн курс на тему «How to write and publish a scientific paper in international journal» («Як написати та опублікувати наукову статтю в міжнародному журналі») для здобувачів вищої освіти І, ІІ і ІІІ рівнів освіти.
Курс об’єднав студентів спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Полтавського державного аграрного університету та Національного університету біоресурсів і природокористування України. Отримані знання були корисними  як для бакалаврів і магістрів, які роблять лише перші спроби у науково-дослідницькій справі, так здобувачів наукового ступеня доктор філософії і молодих науковців, що вже мають досвід наукових досліджень та висвітлення їх результатів у наукових публікаціях.
Досить цікавим був європейський підхід у підготовці наукових публікацій, матеріал подано максимально доступно для студентів із наведенням багатьох прикладів. Також слухачі отримали багато дієвих рекомендацій, які допоможуть в подальшому більш науково грамотно і зрозуміло донести результати своєї дослідницької роботи до широкого загалу.
Студенти і викладачі щиро вдячні професору Галії Замарацькій за віднайдений час для проведення цікавого і інформаційно насиченого заходу, отримані знання, цінні поради та відкритість до спілкування.