Онлан зустріч членів Клубу аспірантів "ДЕКА" зі стейкголдером - доктором економічних наук, професором Даньком Юрієм Івановичем, проректором з наукової роботи Сумського національного аграрного університету

Ефективний розвиток освіти і науки в сучасних умовах глобалізації можливий лише за умови тісної багатовекторної співпраці із зацікавленими партнерами. Основною вимогою сьогодення є активне залучення стейкголдерів до удосконалення освітніх програм. Ми дуже раді співпраці із Сумським національним аграрним університетом, з яким ми маємо низку спільних освітніх та науково-практичних проектів.

Так, 4 листопада 2020 р., на черговій зустрічі, яка цього разу відбулась у рамках засідання Клубу аспірантів "ДЕКА", разом з проректором з наукової роботи Сумського національного аграрного університету, доктором економічних наук, професором Даньком Юрієм Івановичем ми обговорили стратегічні напрями удосконалення та розвитку освітньо-наукової програми "Економіка" спеціальності 051 Економіка підготовки здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти Доктора філософії на третьому овітньо-науковому рівні. У дискусії активну участь взяли викладачі нашої кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, на базі якої здійснюється підготовка аспірантів за цією програмою, директорат ННІ економіки, менеджменту, права та інформаційних технологій, відділ аспірантури та інші підрозділи академії, а також досить активними в обговоренні були аспіранти. Під час дискусії було підкреслено актуальність проведення спільних наукових досліджень аспірантів, їх керівників, а також інших науковців закладу вищої освіти, участь у наукових конкурсах, зокрема у міжнародних.

Ми дуже вдячні Юрію Івановичу за те, що поділився досвідом СНАУ щодо підготовки науковців-економістів високого рівня!!!