Офлайн-зустріч із стейкхолдером кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту

07 листопада 2023 року відбулась офлайн-зустріч із стейкхолдером кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Полтавського державного аграрного університету – директором фермерського господарства «Григорівське» Олегом НЕСКОРОМНИМ.

Пан Олег ознайомив студентів і викладачів з особливостями ведення фермерського господарства під час війни, окреслив основні виклики та можливості, які постають перед здобувачами вищої освіти освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. Особливий наголос був зроблений на значущість побудови команди – згуртування колективу, його всебічну підтримку й постійне навчання.

Модерацію заходу провели гарант освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва першого (бакалаврського) рівня спеціальності 208 Агроінженерія Сергій ЛЯШЕНКО та к.т.н., доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Юрій ЯЦЕНКО.