Об’єднане заняття гуртків Малої академії наук на базі кафедри інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету

5 листопада 2021 року відбулося заняття гуртків «Автоматизація наукових досліджень» та «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання» Полтавської обласної Малої академії наук. На занятті, крім учнів, членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України,  були присутні викладачі шкіл Полтави та керівник гуртка «Основи робототехніки та комп’ютерного моделювання», заступник директора Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді», методист наукових відділень математики, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, технічних наук Биков Валерій Олександрович.

Під час заняття учні брали активну участь в обговоренні актуальних тем наукових досліджень у сфері штучного інтелекту: інтелектуальний аналіз даних та обробка символьної інформації; промисловий Інтернет речей, використання технологій штучного інтелекту в інформаційній безпеці. Свою зацікавленість учні підтвердили бажанням самостійно зібрати інформацію з використання інформаційних технологій і промислового Інтернету речей у рослинному господарстві.

Під час заняття всі присутні мали можливість познайомитись із навчальними аудиторіями кафедри інформаційних систем та технологій, поставити запитання про умови навчання студентів у Полтавському державному аграрному університеті.