Обрано новий склад вченої ради факультету

24 жовтня 2022 року на загальних зборах трудового колективу інженерно-технологічного факультету було обрано новий склад вченої ради, що буде діяти протягом наступних п’яти років. Згідно із протоколами засідань кафедр і студентського самоврядування, крім декана та її заступників, до складу членів вченої ради інженерно-технологічного факультету було також обрано завідувачів кафедр, голів ради з якості вищої освіти спеціальностей, педагогічних працівників, представників студентів та аспірантів.

Наостанок декан інженерно-технологічного факультету Олександра Біловод і заступник декана із навчальної роботи Антон Келемеш подякували старшій викладачці кафедри механічної та електричної інженерії Ользі Дрожчаній за сумлінне виконання обов’язків секретаря вченої ради факультету трьох скликань.