Обмін досвідом із закладами вищої освіти м. Полтави

21 листопада 2019 р. викладачі кафедри Харчових технологій доцент Будник Н. В., доцент Кайнаш А. П. разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології 1, 3 курсів та 1 курсу скороченого терміну навчання, відвідали Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» м. Полтава. Захід відбувся згідно плану кафедри щодо обміну досвідом із закладами вищої освіти та з нагоди проведення свята професійної майстерності у рамках місячнику відзначення 45-ти річчя факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу у ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ». Свою майстерність і творчість представляли студенти університету спеціальності 181 Харчові технології.
Здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії мали нагоду побачити святково оформлені столи, на яких була представлена різноманітна продукція у сучасному оздобленні - квіти, цукерки, льодяники з карамелі, які мають оригінальну форму, медово-імбирні пряники, прикрашені різноманітними малюнками з мастики і айсінгу, святковий кенді-бар. Також здобувачі вищої освіти ПДАА взяли участь у художньому розписі пряників, у арт-класі з карвінгу та спробували вирізати квіти та фігурки з гарбуза, моркви та редиски.

Викладачі кафедри харчових технологій разом із здобувачами ознайомилися з навчальними лабораторіями факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, сучасним лабораторним обладнанням та новітніми інноваційними технологіями навчання. Завершився огляд демонстрацією бібліотечного комплексу, електронного та загального читальних закладів, які за своїм оснащенням та організацією роботи є одним з найкращих навчальних закладів України.

Паралельно зі святкуванням, доценти Будник Н. В. та Кайнаш А. П. спільно із завідувачем кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства, доктором технічних наук, професором Хомич Галиною Панасівною обговорили можливість подальшої співпраці у рамках реалізації програми академічної мобільності на ОП Харчові технології.
А здобувачі вищої освіти Полтавської державної аграрної академії отримали креативні ідеї, які планують втілити в життя під час проведення наступного (ІІ-го) Дня технолога в академії в 2020 році.