Обговорення та внесення пропозицій щодо змін у змісті навчальних дисциплін освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

Обговорення та внесення пропозицій щодо змін у змісті навчальних дисциплін освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

22 грудня 2020 року на факультеті ветеринарної медицини відбулося засідання, присвячене обговоренню та внесенню пропозицій щодо змін у змісті навчальних дисциплін освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 211 «Ветеринарна медицина».

Для висловлення власної думки, зауважень і побажань із приводу наповнення ОНП дисциплінами, їх відповідності науковим і дослідницьким інтересам і тематиці учасників освітнього процесу (аспірантів і наукових керівників), а також із метою їх удосконалення на засідання було запрошено Сергія Кулинича, декана факультету ветеринарної медицини, д. вет. н., професора, наукових керівників аспірантів, членів науково-методичної ради та науково-педагогічних працівників, що власне забезпечують освітній процес за вказаною спеціальністю.

Під час засідання кожен охочий мав змогу висловитися з приводу ОНП зі спеціальності та її наповненості дисциплінами, а також запропонувати шляхи її вдосконалення, що відповідають ключовим викликам часу.

Активну участь в обговоренні змісту ОНП взяли працівники кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, що є випусковою кафедрою. Також власні побажання щодо наповнення ОНП дисциплінами, її оновлення і вдосконалення висловили наукові керівники аспірантів, які безпосередньо з ними контактують і намагаються врахувати їхні нагальні потреби, що максимально сприяє набуттю здобувачами фундаментальних глибинних знань і вмінь зі спеціальності.