Обговорення робочою групою та зовнішніми стейкхолдерами Проєкту ОПП «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)» для 2023 року

У четвер 16 лютого 2023 року відбулось фінальне обговорення  Проєкту освітньо-професійної програми  «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти для 2023 року набору.

У зустрічі взяли  участь члени робочої групи по розробці освітньої програми та зовнішні стейкхолдери, серед яких представники роботодавців, академічної спільноти та департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації, а саме:
- Кононец   Наталія Василівна – доктор педагогічних наук, завідувач аграрно-економічного відділення Фахового коледжу управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету;
- Кончаковський Євгеній Олегович – керівник обласного департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації;
- Корнієнко Віктор Миколайович – директор Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу Полтавського державного аграрного університету;
- Плачинда Тетяна Степанівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійної освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету (м. Кропивницький);
- Тимощук Сергій Анатолійович – голова циклової комісії загальних і спеціальних технічних дисциплін Березоворудського фахового коледжу Полтавського державного аграрного університету;
- Франчук Валентина Іванівна – начальник відділу вищої, професійно-технічної, позашкільної освіти, виховної роботи, науки та інновацій обласного департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації.

Робоча група з розроблення Проєкту ОПП на 2023 рік була представлена у наступному складі:
- Антонець Анатолій Вікторович, гарант освітньої програми,  кандидат педагогічних наук, доцент;
- Оніпко Валентина Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор;
- Скрипник В’ячеслав Олександрович, доктор технічних наук, професор;
- Япринець Тетяна Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент;
- Келемеш Антон Олександрович, кандидат технічних наук, доцент, заступник декана інженерно-технологічного факультету з навчальної роботи;
- Рибянський Олександр Валентинович, здобувач вищої освіти, магістрант 1 курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції  та харчові технології).

Проєкт освітньо-професійної програми на 2023 рік попередньо був  розміщений на сайті Університету для громадського обговорення з 02.01.2023 року. Відповідно до цього, на зустрічі були заслухані відгуки та рецензії, які надійшли від стейкхолдерів впродовж громадського обговорення, яке відбувалося протягом місяця. Зокрема, детально обговорені пропозиції та побажання надані стейкхолдерами щодо покращення Проєкту освітньо-професійної програми  «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти для 2023 року набору.

Гарант освітньої програми Антонець Анатолій Вікторович ознайомив присутніх зі зведеною таблицею пропозицій стейкхолдерів та відповідним ґрунтовним їх аналізом проведеним робочою групою.  Учасники зустрічі погодились з наведеними висновками, щодо слушності наданих пропозиції,  і детально обговорили відповідні зміни до Проєкту освітньої програми, які покликані їх врахувати.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за співпрацю та за активну участь в обговоренні Проєкту освітньо-професійної програми  «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти для 2023 року набору.