Обговорення робочою групою Проєкту ОПП «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)» для 2023 року набору

Відповідно до Методичних рекомендацій з розроблення освітньої (освітньо-професійної, освітньо-наукової) програми І-ІІІ рівнів вищої освіти в Полтавському державному аграрному університету перегляд і аналіз  освітніх програм відбувається не рідше одного разу на рік. Відповідного до цього та розпорядження № 104 від 15 грудня 2022 року наприкінці грудня 2022 року відбулись  зустрічі робочої групи щодо обговорення Проєкту освітньо-професійної програми  «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)» другого (магістерського) рівня вищої освіти ступеня вищої освіти магістр для 2023 року набору.

До складу робочої групи по розробці Проєкту ОПП на 2023 рік ввійшли: 1. АНТОНЕЦЬ Анатолій, кандидат педагогічних наук, доцент.
2. ОНІПКО Валентина, доктор педагогічних наук, професор.
3. СКРИПНИК В’ячеслав, доктор технічних наук, професор.
4. ЯПРИНЕЦЬ Тетяна, кандидат педагогічних наук, доцент.
5. КЕЛЕМЕШ Антон, кандидат технічних наук, доцент.
6. БОЙКО Іван, методист державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».
7. РИБЯНСЬКИЙ Олександр, здобувач вищої освіти.

Запропонований робочою групою Проєкт  ОП був схвалений на засіданні кафедри будівництва та професійної освіти, а також розглянутий і схвалений Радою з якості вищої освіти  спеціальності Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології).

На початку січня 2023 року  Проєкт освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) буде розміщено на сайті Університету для громадського обговорення.