Обговорення питань щодо дотримання академічної доброчесності на інженерно-технологічному факультеті

18 листопада 2020 року очільниця відділу забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку Вараксіна О. В. зустрілася із колективом інженерно-технологічного факультету. На зустрічі  обговорили питання щодо дотримання академічної доброчесності в ПДАУ, покращення академічної мотивації студентів і викладачів, розглянули основні принципи впровадження академічної доброчесності в освітянську культуру. Особливу увагу приділили процедурі перевірки кваліфікаційних робіт згідно з Положенням про запобігання та виявлення академічного плагіату в Полтавському державному аграрному університеті. У кінці зустрічі було проведене анонімне анкетування з академічної доброчесності.