Обговорення проєктів ОПП ТВППТ на 2023 рік набору на випусковій кафедрі

Триває громадське обговорення проєктів ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів освіти. 2 лютого 2023 року до обговорення освітніх програм долучилися науково-педагогічні працівники кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького.

Проєкти ОП представили гаранти Лариса Кузьменко (бакалаврський рівень освіти) і Світлана Усенко (магістерський рівень освіти). Ними було детально проаналізовано компетентності та результати навчання у межах реалізації освітніх програм. З дієвими пропозиціями з удосконалення ОПП І і ІІ освітніх рівнів виступили доцент кафедри Олена Мироненко і голова Ради з якості вищої освіти спеціальності 204 ТВППТ Богдан Шаферівський. На засіданні була присутня представник стейкхолдера Інституту свинарства і АПВ НААН Марія Ільченко, яка відзначила, що освітньо-професійні програми характеризуються логічністю побудови, практико-орієнтованим спрямуванням, конкурентноспроможністю випускників, а також висловила свої побажання з їх удосконалення.