Обговорення проектів освітніх програм у галузі будівництва та цивільної інженерії

Минулого тижня відбулося захоплююче обговорення проектів освітніх програм для спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія. Обговорення було організовано робочими групами з розробки та оновлення освітньо-професійних програм Сільськогосподарське будівництво (бакалаврського рівня) та Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів (магістерського рівня) кафедри Будівництва та професійної освіти Полтавського державного аграрного університету у співпраці з визначеним стейкхолдером – Фалтинським Антоном Антоновичем, директором ПП «ПОЛТАВА-СКІ».

Учасники обговорення проектів освітніх програм, що відбулося 14 грудня 2023 року, підтримують активність та взаємодію робочих груп зі стейкхолдерами. Обговорення було спрямоване на впровадження інноваційних підходів до будівельного виробництва, що визначатиме подальший розвиток галузі та підготовку висококваліфікованих фахівців.

На обговоренні були розглянуті такі ключові питання:

• Актуальність освітніх програм: Учасники обговорення визнали необхідність актуалізації освітніх програм у відповідь на сучасні виклики та тенденції у будівельній галузі.

• Інноваційні підходи: Робочі групи представили інноваційні підходи до навчання, які базуються на сучасних технологіях, цифрових рішеннях та передових методиках будівельного виробництва.

• Практичний опит співпраці зі стейкхолдерами: Директор ПП «ПОЛТАВА-СКІ», Фалтинський Антон Антонович, поділився своїм практичним досвідом та інсайдами з погляду стейкхолдера, що важливо для адаптації освітніх програм до реальних вимог ринку праці.

• Взаємодія зі спільнотою: Обговорення також спрямоване на створення платформи для взаємодії студентів, викладачів та представників практики для обміну досвідом та формування здатних до викликів фахівців.

• Підтримка та розвиток: Вироблено стратегії підтримки та розвитку освітніх програм для забезпечення їхньої тривалої актуальності та відповідності динаміці ринку.

Ми віримо, що це обговорення визначить новий етап розвитку освітніх програм Полтавського державного аграрного університету за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія та покращить підготовку кваліфікованих фахівців для успішної кар'єри в будівельній галузі.