Обговорення першокурсниками важливих питань психологічної стійкості на кураторській годині

29 вересня 2023 р. здобувачі вищої освіти групи 071ООбд_11 (кураторка – канд. екон. наук професорка кафедри обліку та оподаткування Марина Єрмолаєва) завітали до психологічної служби Університету.

Керівниця психологічної служби, практична психологиня Ірина Плаксієнко ознайомила студентів із напрямами роботи служби, а вони поділилися своїми життєвими планами та професійними очікуваннями.

Пані Ірина розповіла студентам про роботу психологічної служби з піклування про психічне здоров’я учасників освітнього процесу.  Першокурсники мали змогу оцінити свою психологічну стресостійкість, виконавши проєктивний малюнок «Людина під дощем», також виконали вправу психологічного тренінгу «Спілкування без конфліктів».