Обговорення освітньо-професійних програм Політологія

15 грудня на кафедрі гуманітарних і соціальних дисциплін відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм Політологія другого (магістерського) і першого (бакалаврського) рівнів, у якому взяли участь завідувачка кафедри Наталія Сизоненко, гаранти програм Анастасія Некряч і Сергій Приходько, а також учасники групи розроблення, викладачі кафедри Світлана Макарець і Юлія Помаз. До обговорення також були залучені представники стейкхолдерів, фахівці-практики у сфері публічної політики Олександр Глазов, депутат Полтавської районної ради, радник голови Полтавської обласної ради з питань партисипації та молодіжних проєктів, Костянтин Донченко, представник Громадянської мережі Опора у Полтавській області, та Олег Слизько, громадський діяч, голова Полтавського осередку громадської організації «Студентська республіка».

Обговорення проєктів відбулось у формі жвавої відкритої дискусії. Наші стейкхолдери виявили значне зацікавлення у вдосконаленні програм. Їхні пропозиції відображають значний практичний досвід у громадсько-політичній діяльності. Тому запропоновані рекомендації є досить слушними й доцільними і, звичайно, будуть враховані при формуванні нових редакцій освітньо-професійних програм. Тож залучення практиків до їх розроблення є важливим засобом підвищення рівня підготовки студентів спеціальності Політологія, адже вони після набуття свого фаху мають бути конкурентоздатними на ринку праці.