Неформальна освіта здобувачів вищої освіти за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування

Кожна людина, яка чітко знає свої права, може запобігти їх порушенню і в разі потреби звернутися до відповідних органів для їх захисту. З метою з’ясування взаємодії людини і держави, розуміння логіки суспільних процесів, держави і права, захисту прав людини, функціонування міжнародних правозахисних організацій в Україні, судів різних рівнів студенти кафедри галузевого машинобудування Іван Біловод, Руслан Євменов, Дмитро Ситник, Артур Хорішко пройшли онлайн-курс.
Навчання відбувалося на платформі студії онлайн-освіти Educational ERa (курс «Людина та держава. Правила гри») у рамках неформальної освіти на етапі опанування освітньо-професійної програми «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.
Онлайн-курс розрахований на 7 тижнів вивчення таких тематичних блоків: «Держава: загальна характеристика», «Право: що це і як воно працює», «Права людини», «Національне судочинство», «Поняття та форми захисту прав людини», «Міжнародне правосуддя», «Міжнародні організації».
За результатами вивчення теоретичних положень курсу, поданих доступною мовою та підкріплених реальними прикладами, спілкування із викладачами, виконання інтерактивних вправ, онлайн-обговорення та участі у відеоконференції здобувачі вищої освіти отримали відповідні сертифікати, що будуть враховані при вивченні освітнього компонента «Правознавство».