Неформальна освіта здобувачів вищої освіти ОПП «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія

Неформальна освіта – це нові можливості для саморозвитку, самореалізації, здобуття нових знань і практичного досвіду.

Використання інструментів неформальної освіти як доповнення формальної є досить ефективною практикою.

Здобувачі вищої освіти ОПП «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» Віктор ВАСИЛЕНКО,  Юрій КОПИЦЯ протягом лютого-березня 2024 року пройшли навчання з курсу «Академічна доброчесність» на платформі відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Студенти ОПП «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» успішно закінчили обраний курс й отримали сертифікати, а також скористалися можливістю зарахувати результати навчання, отримані в неформальній освіті відповідно до «Положення про порядок визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті здобувачами вищої освіти Полтавського державного аграрного університету».