Неформальна освіта викладачів – шлях до підвищення якості викладання

Викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю постійно підвищують свою фахову і викладацьку кваліфікацію. У процесі динамічного розвитку ОПП Облік і оподаткування СВО Магістр, як реакція на запити стейкхолдерів-роботодавців, програма поповнюється новими актуальними освітніми компонентами. Однією з таких стала навчальна дисципліна «Контроль у публічних закупівлях».

Процес публічних закупівель в Україні регламентується низкою нормативних актів, динаміка змін яких бурхлива, тому для актуалізації професійних компетенцій викладачів важливою стає неформальна освіта. Протягом жовтня 2021 року викладач, за яким закріплено дисципліну «Контроль публічних закупівель», к.е.н., доцент Пономаренко О.Г. проходила навчання за курсом «Спрощена закупівля від А до Я» від тьюторів майданчика Zakupki.Prom.ua.

Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних торгів, офіційний учасник системи електронних державних закупівель Prozorro.

У 2014 році компанія Prom.ua стала співзасновником нової системи прозорих державних електронних закупівель Prozorro.

Сьогодні на Zakupki.Prom.ua органи державної влади, місцевого самоврядування, а також державні та комунальні підприємства оголошують свої тендери, а представники бізнесу подають свої пропозиції і беруть участь в торгах.

Навчальний курс завершував фінальний тест, який успішно склала к.е.н., доцент Пономаренко О.Г. та отримала відповідний сертифікат.

Крім того, започатковано співпрацю з ГО «Інститут аналітики і адвокації» м. Полтава, одним з статутних напрямів діяльності якого є моніторинг ходу та результатів публічних закупівель. Отже, попереду цікаві зустрічі студентства з фахівцями цієї організації, практичні заняття «у гостях» у стейкхолдера.