Неформальна освіта викладачів кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін

У межах неформальної освіти доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Леся Матвієнко на базі онлайн-платформи Prometheus пройшла курс «Вікіпедія для навчання (базовий рівень)», під час якого мала змогу навчитися розуміти прогалини у різноманітті й репрезентації спільнот у Вікіпедії та усувати їх, визначати елементи статті Вікіпедії, які будуть корисними для розвитку інфомедійної грамотності, оцінювати якість статей у Вікіпедії на основі базових індикаторів, використовувати потенціал Вікіпедії для досягнення очікуваних результатів навчання. Також вона опанувала курс «Фінансова грамотність для освітян», завдяки якому вона змогла сформувати компетентність з управління власними фінансами, професійні та предметні компетентності педагогів за напрямом «Підприємливість та фінансова грамотність» .

Неформальна освіта розширює можливості викладача закладу вищої освіти, допомагаючи йому створювати стимулююче навчальне середовище та розвивати інноваційні підходи до навчання. Підвищення кваліфікації та поглиблення професійних компетентностей шляхом опанування курсів на різних сучасних платформах сприяє розвитку креативності, інновацій та особистісного зростаннявикладача викладача.

За результатами неформальної освіти Леся Матвієнко отримала сертифікати.