Навчання здобувачки вищої освіти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини в Університеті у місті Картахена (Іспанія)

Пугачова Катерина, здобувачка вищої освіти 3 курсу, 1 групи денної форми навчання за освітньо-професійною програмою Міжнародні економічні відносини спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини першого (бакалаврського) рівня вищої освіти продовжує навчання за програмою міжнародної академічної мобільності в Університеті  міста Картахена (Іспанія). Для студентки була сформована індивідуальна навчальна програма КА 107 з урахуванням її особистих інтересів.  Зокрема, програма передбачає вивчення наступних дисциплін: Economía De La Empresa I, обсягом 4,5 кредити ЄКТС; Economía Mundial, обсягом 6 кредитів ЄКТС; Dirección Comercial IІІ, обсягом 6 кредитів ЄКТС; Dirección Estratégica, обсягом 6 кредитів ЄКТС; Dirección Financiera Internacional, обсягом 4,5 кредити ЄКТС; Inglés Académico Y Para Los Negocios, обсягом 4,5 кредити ЄКТС.
Як зазначає Катерина, «Іспанія дуже цікава та колоритна країна, місто в якому я навчаюсь – Картахена, займає друге місце, як найстарше та найісторичніше. Навчатися тут – це прекрасний досвід для будь-якого студента, чудова нагода удосконалити іноземну мову, побачити світ, познайомитися з новими людьми та пізнати їх світ, менталітет, розповісти про свій, про свою країну. При спілкуванні з іноземними студентами я не втрачала нагоди розповісти щось цікаве про Україну, про її державний устрій, політику, показати видатні та мальовничі місця. Тільки поживши закордоном під час розповідей іноземцям про Україну, починаєш дійсно помічати, ті прості речі про які навіть не задумувався бувши вдома. Рівень свободи, творчого вільнодумства, безкоштовної медицини, доступного і дешевого інтернету – просто зашкалює в порівнянні з іншими країнами. Тому цей досвід допомагає мені не тільки підвищити рівень англійської, отримати нові знання, а й цінити все те що ми маємо на рідній Батьківщині.»
Бажаємо успіхів у навчанні Катерині та чекаємо її у стінах Полтавського державного аграрного університету.