Навчання здобувачів вищої освіти за програмою академічної мобільності в University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf

Здобувачі вищої освіти спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини продовжують навчання в University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) за програмою міжнародної академічної мобільності в рамках програми ERASMUS+. Грекова Ірина, здобувачка вищої освіти 3 курсу, 1 групи денної форми навчання спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини першого (бакалаврського) рівня вищої освіти вивчає дисципліни: Advanced English, Business Management, English for Studying, Working, and Living Abroad, Project Management (Project Planning).
   Здобувач вищої освіти 4 курсу Завалій Ілля вивчає дисципліни: Business Management, English for Studying, Working, and Living Abroad (B2.2), Project Management (Project Planning), Медяник Ліна опановує Advanced English, Business management, German as a Second Foreign Languages у зв’язку з її пріоритетами у навчанні та наявністю відповідних висококваліфікованих кадрів. Бажаємо успіхів нашим студентам в досягнені нових вершин!