Навчання викладачів кафедри в онлайн-школі «Я обираю цифрові інструменти»

Протягом 9–11 2023 серпня року  доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Матвієнко Леся Григорівна пройшла навчання в онлайн-школі «Я обираю цифрові інструменти», яку організувала громадська організація «Інноваційні обрії України» спільно з Інститутом політико-правових та релігійних досліджень.

Спікерка Марина Тихоненко представила доповідь «Інтерактивні технології як важлива складова сучасного освітнього процесу», а Олеся Дибовська – доповідь «Цифрові інструменти у соціально-емоційному навчанні». Тетяна Шарова провела лекцію на тему «Цифрова трансформація в освіті», а Сергій Терещук – «Як використовувати критичне мислення для оцінювання ресурсів Інтернету». На завершення навчання Остап Бодик розкрив актуальне питання «INTEL®SKILLS for Innovation: практичні поради щодо створення креативних starter pack занять з англійської мови», Сергій Шаров – «Базові електронні ресурси для науковця». В межах організованих занять спільно зі спікерами було опрацьовано статтю «Цифровий простір освітянина: від теорії до практики» та проаналізовано основні напрями реалізації цифрових інструментів в освітньому середовищі вищих навчальних закладів.

За результатами доповідей Леся Матвієнко взяла участь в обговоренні дискусійних питань.

Після опрацювання теоретичних матеріалів доцентка успішно пройшла контрольний тест та отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.